VELKÉ PRÁZDNINOVÉ PUTOVÁNÍ - 26. září proběhlo slosování o ceny! Všem, kteří nám poslali vyplněné karty budou doručeny dárky!

I letos jsme pro vás připravili VELKÉ PRÁZDNINOVÉ PUTOVÁNÍ po naší turistické oblasti NOVOHRADSKO-DOUDLEBSKO na období prázdnin - od 1.7. do 31.8.

Jejím smyslem je prostřednictvím sbírání otisků razítek a originálních reliéfních razidel cestovat po naší oblasti a navštívit minimálně 24 míst, která jsou cíleně vytipována a zobrazena na čelní straně "Karty poutníka".

Současně v pěti našich muzeích označených symbolem naší mince "kapky" tuto minci zde po zaplacení vstupného (stačí ke kartě = kolik karet, tolik placeného vstupného a také mincí) obdržíte a na pěti jiných místech (uvedených na kartě) můžete takto získané mince vyměnit např. za zmrzlinu apod.

Po návštěvě min. 20 míst nezapomeňte včas - do 8.9. - odeslat karty, doplněné o vaše jméno a adresu, na kontakty uvedené na zadní straně karty! Všichni, kteří nám je pošlu zpět obdrží do konce října malý dárek a ti, kteří navštíví všech 24 míst postoupí do slosování o další ceny - půjčení skákacího hradu, volné vstupné apod.!

Vše potřebné, včetně pravidel, popisu míst, kontaktů apod. naleznete na kartách.

NEZAPOMEŇTE SI PŘEDEM OVĚŘIT, ZDA V MÍSTECH S OTEVÍRACÍ DOBOU MAJÍ V DOBĚ VÁMI PLÁNOVANÉ NÁVŠTĚVY OTEVŘENO!

Pokud by na některém z míst "zmizelo" (bylo zničeno, ukradeno apod.) razítko či reliéfní razidlo - oznamte nám to prosím NEPRODLENĚ na kontakt: zeman.ozzy@seznam.cz nebo tel.č. 602468377.

Děkujeme a přejeme vám pohodové putování po naší destinaci!

 

Pozvi ostatní
Share