|gq2|verything

|gq2|ASK

bulb-map

Spolek Novohradsko-Doudlebsko vznikl začátkem roku 2016 za účelem propagace a koordinace aktivit v oblasti cestovního ruchu na území, které je charakterizováno názvy obou oblastí. Jedná se o 49 měst a obcí, mezi kterými dominují sídelní města Kaplice, Trhové Sviny, Borovany, Velešín, Nové Hrady, Ledenice, Benešov nad Černou, Besednice a Římov. 

INSTAGRAM

.

YOUTUBE

.

FACEBOOK


Poslední letošní prázdninový koncert na Kamínku nás čeká 25.8. 2017. Tak si ho nenechte ujít, protože bude co poslouchat.
Od 20,00 hodin zde vystoupí Kamil Střihavka a Leaders.

A kdo nebude mít dost, může zůstat na after party, na které zahraje Jiří Schelinger Memory Band.

Jak se tam dostanete? Zde najdete mapu https://mapy.cz/s/1YG2j
GPS: 48.8138564N, 14.8354011E

#novohradsko
... See MoreSee Less

View on Facebook

Destinace Novohradsko-Doudlebsko sdílel(a) příspěvek uživatele Kaplická Kultura. ... See MoreSee Less

KAPLICE - kniha o historii Kaplice - šance získat výtisk zdarma Dne 26. 8. 2017 (od 16.00 hodin) bude při příležitosti promítání dokumentárních filmů Lenky Ovčáčková Hluboké kontras...

View on Facebook

Nové Hrady nejsou jen v Čechách, ale také v Německu, Velké Británii, Japonsku nebo třeba Lotyšsku. Pochopitelně nejmenují se Nové Hrady nebo Nový Hrad, ale význam názvu je stejný. A tak na světě najdete třeba Neuburg an der Donau, Newcastle upon Tyne, Shinshiro nebo Jaunpils. Všechny tyto a další města spojuje to, že jsou členy aliance Newcastles of the World. A právě naše přátele z lotyšské obce Jaunpils jsme o minulém víkendu navštívili. S delegací z Městského úřadu Nové Hrady v čele s panem starostou Hokrem jsme byli velmi vřele přivítáni starostkou Jaunpilsu paní Ligite Gintere a jejími kolegy. Kromě výměny zkušeností a návštěvy zajímavých turistických cílů v okolí jsme využili příležitosti představit Nové Hrady místním obyvatelům při jejich historických slavnostech, nejvýznamnější letní kulturní akci Jaunpilsu. Jak taková akce vypadala, se můžete podívat na fotografiích. ... See MoreSee Less

View on Facebook

V pátek se v Terčině údolí děly věci.
Dopoledne se skupina dětí a dospělých vydala na tvůrčí vycházku, při které se podařilo složit básničku pro Terčino údolí.

Navečer pak proběhl koncert skupiny Mirka Kemela a odvážné děti a jejich rodiče se potom za doprovodu Patrika Kotrby postavili za mikrofon, aby zarecitovali či zazpívali publiku.

A v noci pak přišel „vichr z hor“, který už naštěstí žádné návštěvníky Literárně- hudebního setkání v Terčině údolí nezastihl. S výsledkem jeho nočního řádění jsme se tak seznámili až v sobotu ráno.

A jak to všechno probíhalo najdete na naší fotoreportáži.
... See MoreSee Less

View on Facebook

Pojďme zkusit vyhrát !! Dejme do 31.8. 2017 hlas našemu Íčku.

ZDE: http://www.kampocesku.cz/informacni-centrum-roku/353/kraj/jihocesky?page=2

Letošní ročník prestižní ankety „INFORMAČNÍ CENTRUM ROKU“, jehož vyhlašovatelem je Asociace turistických informačních center ČR (A.T.I.C.) a provozovatelem Vydavatelství KAM po Česku, vstoupil do své závěrečné fáze. Soutěže se mohou účastnit jen informační centra, která mají platnou certifikaci od A.T.I.C. a v naší turistické oblasti je takové centrum pouze jedno. V Nových Hradech.

Takže i když máme v destinaci Novohradsko – Doudlebsko několik dalších perfektně fungujících informačních center (např. Benešov nad Černou, Borovany, Kaplice, Pohorská Ves, Trhové Sviny, Velešín), soutěžit v letošním roce mohou jen Nové Hrady.

Ale to nevadí. Pokud jste se již někdy setkali se službami Kulturního a informačního centra v Nových Hradech a byli jste spokojeni, tak je podpořte a dejte jim svůj hlas

Do včerejšího večera získalo novohradské íčko jen 2 hlasy (protože se o soutěži moc neví) a zatím vedoucí Regionální turistické informační centrum Turnov získalo 779 hlasů.

TO NENÍ TAK VELKÝ ROZDÍL. TAK TO POJĎME ZMĚNIT A DEJME HLAS NOVOHRADSKÝM

Svého favorita můžete podpořit do 31.8.
... See MoreSee Less

View on Facebook

AKTUALITY

MAPA


© Copyright 2016 Novohradsko-Doudlebsko, z.s.